Sklenářství Praha - sklenáři, sklenářské práce, zasklívání.


Planibel G a Plus

Stále rostoucí ceny energii, ale i ohled na ekologii si žádají nové přístupy k volbě materialů, s ohledem na jejich tepelně izolační vlastnosti.
Tento požadavek se promítá i do problematiky zasklívání otvorových výplní. Skla s nízkou emisivitou, jsou skla s tenkou vrstvou barevně neutrálního pokovení, která odráží tepelné záření zpět do místnosti.
Plnění plynem. Distanční rámeček z nevodivého materiálu Warm Edge. Využití moderních technologií umožňuje dosažení mezní hodnoty U = 1,0 dle Evropské normy DIN EN 673.

 

Naše sklenářství Vám nabízí služby sklenářů vyučených v oboru, je to nezbytná podmínka kvalitní práce a Vaší spokojenosti. Naše sklenářství (naši sklenáři) provádí okamžité zasklívání oken, dveří a výloh na místě u zákazníka. Sklenářství - pojízdná sklenářská dílna. Veškeré sklenářské práce. Sklenářské práce - izolační dvojskla bezpečnostní skla s folií s atestem pro pojišťovny, zasklívání. Dodávky veškerého sortimentu plochých skel, dvojskel a bezpečnostního skla. Zasklívání - výlohy, dveře, okna, sklenářství, atd. Ostatní sklenářské práce. Naši sklenáři provádí i zasklívání speciálních skel.